Google Reklam

SEO Hizmeti ile google aramalarında üst sıralara gelmeniz belli bir zaman almaktadır. Bu nedenle google tarafından sunulan ücretli reklam seçeneklerini kullanarak arama neticelerinde üst sıralarda yer almanız mümkündür. Google tıklama bazlı reklam seçenekleri sunmaktadır. Yani anahtar kelimeniz yazıldığında arama neticelerinde yanında Reklam yazan bir metin ile reklam metniniz, telefon numaranız ve web sayfanıza ait bir link yayınlanır ve her tıklama için google’a bir ödeme yaparsınız. Ücretli reklam olduğu için, google reklam metniniz google tarafından onaylandığı zaman, web siteniz google aramalarında üst sıralarda listelenmeye başlayacaktır. Tüm teknik detaylar firmamız tarafından gerçekleştirilecektir. Google reklam yönetimi hizmet bedellerimiz aşağıda gösterilmiştir.

 
GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ HİZMET BEDELLERİ
 

Başlangıç

 

 

Aylık Harcama Tutarı 0TL – 501TL olan hesaplar için

 

118TL

 

Standart

 

Aylık Harcama Tutarı 501TL – 1,500TL olan hesaplar için

 

177TL

 

 

Bronze

 

Aylık Harcama Tutarı 1.501TL – 3,000TL olan hesaplar için

 

295TL

 

 

Gold

 

Aylık Harcama Tutarı 3.001TL – 6,000TL olan hesaplar için

 

 

590TL

 

 

Premium

 

 

Aylık Harcama Tutarı 6.001TL – 10,000TL olan hesaplar için

 

885TL

 

Limitsiz

 

 

Aylık Harcama Tutarı 10,000TL ve üzeri olan hesaplar için, 10.000TL sonrası hesap yüklemelerinde, yükleme tutarının %5’i oranında ek hizmet bedeli alınmaktadır.

 

1180TL

Google Reklam Paketi satın alınmadığı durumlarda, aylık harcama tutarı göz önünde bulundurularak, her yükleme anında belli oranlarda olmak üzere hizmet bedeli alınmaktadır. Google Reklamları ile ilgili, detaylı bilgi almak için, reklam departmanımızı arayınız.