SEO Hizmeti

SEO Hizmeti – SEO Çalışması; Aylık Hizmet Bedeli Ödemeli SEO Paketleri ve Netice Odaklı 1.sayfa olduktan sonra, başarı primi ödemeli seo paketlerimiz mevcuttur. SEO Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Türkçe SEO PaketleriAylık Tutar
SEO.0  – Sınırsız Kelime20.000 TL
SEO.1  – 40 Kelime16.000 TL
SEO.2  – 30 Kelime12.000 TL
SEO.3  – 25 Kelime10.000 TL
SEO.4  – 20 Kelime 8.000 TL
SEO.5  – 10 Kelime 6.000 TL
SEO.6  –   5 Kelime 4.000 TL
İngilizce SEO PaketleriAylık Tutar
SEO.0  Sınırsız Kelime500 EUR
SEO.1  – 40 Kelime400 EUR
SEO.2  – 30 Kelime300 EUR
SEO.3  – 25 Kelime250 EUR
SEO.4  – 20 Kelime200 EUR
SEO.5  – 10 Kelime150 EUR
SEO.6  –  5 Kelime100 EUR

SEO Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti , SEO Çalışması, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili google, yandex, yahoo, bing vb. bilinen arama motorlarında arama yapıldığında, web sitenizin arama listelerinde üst sıralarda yer almasını sağlar. Kelimenin arama yoğunluğuna göre, ilgili kelimede web sitenizin 1.sayfada yer alması belli bir zaman alır.

Seo Çalışmaları, site içi seo çalışmaları ve site dışı SEO çalışmalarını kapsamaktadır. Web sitenizin seo uyumlu olması birçok faktöre bağlıdır. Hedeflenen kelimelere uyumlu sayfa başlıkları, açıklamalar, anahtar kelime yoğunluğu bunlardan sadece birkaçını oluşturuyor. SEO Analizi yapabileceğiniz yüzlerce yazılım bulunmaktadır. Profesyonel bir seo uzmanı ancak bu verileri doğru analiz edebilir ve sizi amacınıza ulaştırabilir.

Site Dışı Seo Hizmeti, siteniz dışında yaptığınız seo arama motoru optimizasyon çalışmalarını ifade etmektedir. Backlink oluşturma, makale yazılımı, tanıtım yazısı vs bu kapsamda değerlendirilmekle birlikte, bu işlemlerin bilinçsiz yapılması, yarardan çok sitenize zarar verebilir. Bu nedenle, sitenizin çalışmalarının seo uzmanları tarafından gerçekleştirilmesi daha doğru olacaktır. Bu sayede kısa sürede hedeflediğiniz anahtar kelimelerde google vb. arama motorlarında 1.sayfada yer alabilirsiniz.

Öncelikle hangi kelimelerde birinci sayfada olmak istediğinizi öğreniyoruz. Seo Hizmeti ile birinci sayfaya gelmek belli bir zaman almaktadır. Eğer kısa zaman içinde, google birinci sayfada listelenmeyi istiyorsanız, google tarafından sunulan reklam seçeneklerini de değerlendirmenizi öneririz. Anahtar kelime başına bir tıklama maliyeti belirlenmektedir. Birinci sayfa teklifi, google reklam panelinde gösterilmektedir. En az bu teklifi verdiğiniz takdirde web siteniz birinci sayfada, yanında Reklam yazarak gösterilmeye başlanacaktır. Birinci sayfada çoğunlukla en yüksek teklifi veren en üst sırada yer alır. Örnek 1.sayfa teklifi minimum 0,50 krş ve siz tıklama başına 2TL bir maliyeti kabul ettiniz, eğer sizden daha yüksek teklif veren başka bir site yok ise, muhtemelen web siteniz en üst sırada listelenmeye başlayacaktır. Ancak adı üstünde reklam olduğu için, reklam bütçeniz tamamlandığında, artık birinci sayfada olmayacaksınız demektir. Arama Motorlarının organik arama neticelerinde üst sıralarda listelenmek için, her arama motoru kendilerine göre belli bir algoritma oluşturmuştur, eğer web siteniz birinci sayfa için gerekli kriterlere uygun ise, muhtemelen web sayfanız 1.sayfada ve ücretsiz olarak listelenmeye başlayacaktır. Seo Firmaları işte bu aşamada devreye girmeye başlar, web sitenizi seo uyumlu hale getirebilmeniz için size destek sunar. Web sitenizdeki yazılım hatalarını tespit eder ve web tasarım firmanız aracılığıyla veya bizzat kendi ekipleri ile düzenlerler.

Tabi sosyal medya ve internette var olan farklı sitelerde ürün ve hizmetlerinizi tanıtmaya ve onlar hakkında yazılar ve makaleler yazmaya başlarlar, bu sayede internet ortamında web sitenizin, ürün ve hizmetlerinizin bilinirliği artar, buda üst sıralarda listelenmeniz için sizlere katkı sağlar. SEO Hizmeti süreklilik gerektiren bir hizmet türüdür bu nedenle sürekli olarak işini bilen seo uzmanları tarafından gerekli kontrollerin yapılması ve seo çalışmalarının düzenli olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu anlamda En Uygun Teklif Grubu olarak sizlere destek sunmaya hazırız.

SEO Uyumlu Web Sitesi kavramını çoğunlukla duymuşsunuzdur. Evet bu doğru bi ifade, web sitenizin seo uyumlu olması yani yapısal sorunlarınızın olmaması seo çalışmaları için çok önemlidir. Web sitenizin seo işlemlerinin firmamız tarafından takip edilmesi durumunda, web sitenizin seo analizi yapılarak firmanıza detaylı bilgi verilecektir. Ancak fikir sahibi olmanız açısından, birkaç hususu burada belirtmek isteriz.

Site Başlığı : Web sitenizin başlığı, ürün ve hizmetleriniz ile alakalı olmalı ve karakter sayısı için belli sınırlandırmalar mevcut.

Site Açıklaması : Aynı şekilde ürün ve hizmetleriniz ile alakalı olmalı, açıklamanın belli bir karakter sınırlandırması ve belli kurallara göre yazılması gerekmektedir.

Site Anahtar Kelimeleri : Son düzenleme ile anahtar kelime kullanılması artık gerekli değil şeklinde makaleler yazıldığını görmüşsünüzdür, ancak deneyimlerimiz anahtar kelime kullanımının tabi ki ürün ve hizmetleriniz ile alakalı olanların, üst sıralamalarda olmanızı kolaylaştıran bir faktör olduğunu, örnek sayfanızın anahtar kelime yoğunluğunu değiştirdiğini ve belli bir ölçüde etki ettiğini göstermiştir.

Site URL Yapısı : Sayfalarınızın URL yapısının ürün-adi , hizmet-adi gibi olması doğru olacaktır. ID=16 gibi eskiden kullanan yapılar yerine re-write url alt yapısını kullanmanız daha iyidir.

Sitede Kullanılan Resimler : Eğer mümkünse, resim-adi, title, alt etiketleri, ürün ve hizmetleriniz ile alakalı olsun, bu sıralamada size avantaj sağlayacaktır.

H Etiketleri : Ürün ve Hizmetlerinizi, H etiketleri ile kategorize etmenizi öneriyoruz. Bu ürün ve hizmetlerinizin örnek google aramalarında üst sıralarda yer almasına olumlu etki eder.

Domain Adı : Ürün ve Hizmetlerinizin domain adresinizin içinde yer alması size bir avantaj sağlar, eğer domain adı ile bunu sağlayamıyorsanız, buna uygun alt sayfalar oluşturmanız, yani url urun-adi gibi size avantaj sağlar.

Ürün Açıklamaları : Ürün Açıklamarı H etiketleri gibi etkilidir,özellikle ürün açıklamalarında bu ürüne veya hizmete ait önemli bilgileri koyu yazmanız, önem derecesini arttıracaktır.

Sosya Medya ve Diğer Sitelerde Paylaşım :  Web siteniz ve ürün ve hizmetleriniz hakkında diğer sitelerde çıkan yazılar, sosyal medya paylaşımları size artı puan kazandırır.

SEO Hizmeti süreklilik gerektiren bir hizmettir, hem düzenli çalışmak gerekir hemde algoritma değişikliklerini düzenli olarak takip etmek gerekir. İnternette seo çalışmaları hakkında birçok makale var, biliyoruz ki bu makalelerde yazılan bilgileri okuyarak, siteniz için doğru bişeyler yapabilirsiniz, ne yazık ki bilmeden sitenize zarar da verebilirsiniz. Bu nedenle seo hizmeti konusunda bilgisi bulunan kişi ve firmalardan profesyonel destek almanız daha doğru olacaktır.

En Uygun Teklif Grubu 2005 yılından bu yana müşterilerinin ürün ve hizmetlerini internet ortamında tanıtıyor ve uzun bir zamandır müşterilerine seo hizmeti sunuyor, bu anlamda seo çalışmaları konusunda deneyimlerimizden yararlanmak isterseniz, lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşınız. Amaçlarınıza ulaşmanızda size destek olabiliriz.

Sabit Maliyetli, kelime sınırlaması olamayan seo-0 paketi en ekonomik seo paketimiz. Web sitenizin tüm içeriği için, genel bir seo çalışması yapıyoruz. Aylık sabit ödemesi olduğu için, maliyetleriniz değişmiyor. Aylık ödemeleri daha düşük olan başarı primi esaslı, netice odaklı diğer seo paketlerimizde mevcut, ancak kelime sayısı fazla olan siteler için bu paketlerimiz daha yüksek maliyetler oluşturabilir. Ancak belirli sayıda anahtar kelimesi olan web siteleri için, başarı primi esaslı seo paketlerimiz de ekonomik maliyetler oluşturacaktır.

Sizin için en uygun seo paketi hangisi karar vermekte zorlanıyorsanız, lütfen bizi arayın ve beraber karar verelim.