SEO Amaçlı SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarım ve Kurulum

Birinci Sayfa SEO Hizmeti

SEO Amaçlı Site Kurulumu kapsamında hedeflediğiniz anahtar kelimelere uygun olarak yeni web siteleri kuruyoruz. Web sitelerinde anahtar kelime yoğunluğu, web sitesinin meta tagleri, geçmişten gelen referans linkler ve var olan sitedeki yapısal sorunların düzeltilmesinin zaman alması vb. nedenlerle, hedefe ulaşmak adına yeni web siteleri kurulabilir.

İşletmelerini yeni kuran veya projelerine yeni başlayan ve hali hazırda web sitesi bulunmayan müşterilerimizde bu kapsamda seo uyumlu web sitelerinin kurulması aşamasında bizden destek almaları mümkündür. Kurulacak web sitesinin seo uyumlu bir site olması, ilgili kelimelerde 1.sayfaya çıkmanızı kolaylaştırması açısından önemlidir.

Şirketiniz hakkında genel bilgilendirme yapabileceğiniz sitelerden e-ticaret sitelerine kadar farklı kategorilerde web sitesi kurulumları ve web sitesi tasarımları ekimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. En Uygun Teklif Grubu ayrıca birden fazla web tasarım firması ile çözüm ortaklığı kapsamında çalışmalar yapmaktadır. Bu anlamda işbirliği içinde bulunduğumuz web tasarım firmaları aracılığıyla da seo uyumlu web sitesini yeniden tasarlayabilir veya sıfırdan web sitenizi yeniden kurabiliriz.

SEO amaçlı site kurulum maliyetleri projenizin tipine ve web sitesinin içerik ve yapısına göre farklılık arz etmektedir. Bu nedenle projeniz ile ilgili karşılıklı fikir alışverişi yaptıktan sonra, site kurulum maliyetleri sizinle paylaşılacaktır. Ekonomik seo uyumlu web sitesi kurulumu seçeneklerimiz mevcuttur. Bununla birlikte projenin büyük olması , ciddi bir yazılım ve alt yapı gerektirmesi, hedeflenen anahtar kelimelerin çok olması ve arama yoğunluğunun yüksek olduğu kelimelerde site kurulum maliyetleri, ciddi rakamlara ulaşabilmektedir.

Site Kurulum işlemleriniz için mümkün olan en ekonomik çözümleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Seo uyumlu web siteleri En Uygun Teklif Grubu bünyesinde veya çözüm ortağı olarak iş birliği içinde bulunduğumuz, bizden bağımsız web tasarım firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Fiyatlandırma aşamasında, hem müşterilerimizin hemde çözüm ortaklarımızın görüşlerini alıyor ve her iki taraf için en doğru olan çözümü üretmeye çalışıyoruz.

SEO amaçlı yeni site kurulumu veya var olan sitenizin seo uyumlu olup olmadığı konusunda, fikir almak isterseniz, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabileceğinizi hatırlatırız.

 

SEO Uyumlu Web Sitesi Fiyatı
WP Standart Tema 10.000 TL
Özel Temalar 15.000 TL
E-Ticaret 30.000 TL
Özel Yazılım Projeye Göre