Netice Odaklı Başarı Primi Esaslı SEO Paketleri

Başarı Prim Esaslı SEO Paketi

Başarı Primi Esaslı SEO Hizmeti paketlerimiz, SEO-1, SEO-2 ve SEO-3 paketlerimizden oluşmaktadır. SEO-0 Sabit Maliyetli SEO paketimiz aylık hizmet bazlıdır ve aylık hizmet bedeli haricinde başka bir ödeme talep edilmemektedir. Ancak Başarı Primi Esaslı SEO paketlerinde aylık hizmet bedeli yanında ayrıca bir kez başarı primi alınmaktadır. SEO-3 paketi ise genellikle arama yoğunluğu az olan kelimeler için idealdir.

SEO-1 paketimizde aylık hizmet bedeli ve bir kat başarı primi alınmaktadır. Başarı Primi ilgili kelimelerde web siteniz 1.sayfada listelendikten sonra, bir kez alınmaktadır. Başarı Primleri ödendikten sonra sadece aylık hizmet bedeli ödenmektedir. SEO-2 paketimizde aylık hizmet bedeli ve iki kat başarı primi alınmaktadır. Başarı Primi ilgili kelimelerde web siteniz 1.sayfada listelendikten sonra, bir kez alınmaktadır. Başarı Primleri ödendikten sonra sadece aylık hizmet bedeli ödenmektedir.

Aylık Hizmet Bedeli ve Başarı Primi ödemeli seo paketlerimiz mevcuttur. Netice Odaklı SEO Paketlerinde, ödemenin büyük bir çoğunluğu, anahtar kelimeler 1.sayfaya geldikten sonra yapılmaktadır.