Netice Odaklı Başarı Primi Esaslı SEO Paketleri

Başarı Prim Esaslı SEO Paketi

Başarı Primi Esaslı SEO Hizmeti paketlerimiz, SEO-1, SEO-2 ve SEO-3 paketlerimizden oluşmaktadır. SEO-0 Sabit Maliyetli SEO paketimiz aylık hizmet bazlıdır ve aylık hizmet bedeli haricinde başka bir ödeme talep edilmemektedir. Ancak Başarı Primi Esaslı SEO paketlerinde aylık hizmet bedeli yanında ayrıca bir kez başarı primi alınmaktadır. SEO-3 paketi ise genellikle arama yoğunluğu az olan kelimeler için idealdir. SEO-3 paketinde aylık hizmet bedeli alınmamaktadır.

SEO-1 paketimizde aylık hizmet bedeli ve bir kat başarı primi alınmaktadır. Başarı Primi ilgili kelimelerde web siteniz 1.sayfada listelendikten sonra, bir kez alınmaktadır. Başarı Primleri ödendikten sonra sadece aylık hizmet bedeli ödenmektedir. SEO-2 paketimizde aylık hizmet bedeli ve iki kat başarı primi alınmaktadır. Başarı Primi ilgili kelimelerde web siteniz 1.sayfada listelendikten sonra, bir kez alınmaktadır. Başarı Primleri ödendikten sonra sadece aylık hizmet bedeli ödenmektedir.

SEO-3 paketimizde aylık hizmet bedeli yoktur ve üç kat başarı primi alınmaktadır. SEO-3 paketinde hizmet başlangıcında bir kat başarı primi oranında bir kez seo hizmet bedeli alınmakta, düzenli olarak olarak aylık hizmet bedeli alınmamaktadır. Başarı Primi ise, ilgili kelimelerde web siteniz 1.sayfada listelendikten sonra, bir kez alınmaktadır. İlgili kelimelerde web siteniz 1.sayfada listelendikten sonra, hizmet sonlanmaktadır. İlgili kelimelerde web siteniz 1.sayfada listelendikten sonra, ilgili kelimenin rekabet oranına ve diğer sitelerin seo çalışmalarına devam edip etmemelerine bağlı olarak 1.sayfada kalma süreniz değişebilir. 1.sayfada listelendikten sonra, seo çalışmalarına devam etmemizi ve 1.sayfada sürekli kalmayı tercih ederseniz koruma primi ödemeniz gerekmektedir.

Koruma Primi ödeyen müşterilerimizin seo çalışmalarına devam edilmekte ve 1.sayfada kalması için gerekli çalışmalar yapılmaya devam edilmektedir. Koruma Primi için, aylık hizmet bedeli olan müşterilerimiz sadece aylık hizmet bedellerini ödemeye devam etmektedir. Aylık hizmet bedeli olamayan SEO-3 paketimizde ise, koruma primi hesabı yapılırken, ilk kelime için %50 , ikinci kelime için %25 , üçüncü ve sonraki kelimeler için %10 oranında başarı primlerine göre hesaplama yapılıp, aylık sabit bir koruma primi bedeli hesaplanmaktadır.