Ücretsiz Seo Hizmeti

Ücretsiz SEO

Birçok seo teklifi isteyen firma ve kişilerden siz çalışma yapın, birinci sayfaya geldikten sonra hakkınızı fazlası ile öderiz vb. cümleler duyuyoruz. Hiç ödeme almadan çalışma yaptığımız ÜCRETSİZ seo paketimiz bulunmamaktadır. Ücretsiz olmamakla birlikte, sonradan kelimeleriniz birinci sayfaya geldikten sonra, başarı primi aldığımız ekonomik seo paketilerimiz bulunmaktadır.

Arama yoğunluğu yüksek olmayan veya yerel arama bazlı anahtar kelimeler için en ideal ve ekonomik seo paketidir. Netice odaklı seo paketi olduğu için, ödemenin büyük bir kısmı işlem tamamlandıktan sonra alındığından, bu anlamda sonradan ödemeli seo paketi olduğunu söyleyebiliriz. Ancak belirttiğimiz gibi, hiç ödemesiz sonradan ödemeli bir seo paketimiz bulunmamaktadır.

Özel Durumlar :  SEO Fiyatlandırma Tablosu açılış sayfası Türkçe olan web siteleri için geçerlidir. SEO Çalışmaları Türkçe baz alınarak yapılmaktadır. İçeriği çok dilli olan web siteleri Türkçe bazlı seo çalışmaları sırasında etkilenerek diğer dillerde örnek ingilizce kelimelerde de sıralamaya girebilir. Türkçe haricinde diğer dillerde de bağımsız SEO çalışması yapılması durumunda, fiyatlarımız belli oranlarda artmaktadır. SEO yapılacak site içeriğine göre ayrıca fiyatlandırma yapılacaktır.

Özellikle rekabetin aşırı yüksek ve arama yoğunluğu ile listeme sonuçlarının yüksek olduğu anahtar kelimelerde, SEO-0 Sabit Maliyetli SEO Paketi fiyatlarımızda farklılık olabilmektedir. Aynı şekilde arama yoğunluğu ve müşterinin özel durumları göz önünde bulundurularak, SEO Paketleri Standart Fiyat Listemiz üzerinden, farklı oranlarda indirim uyguladığımız durumlarda mevcut bulunmaktadır.

SEO Paketleri Standar Fiyat Listesi müşterilerimizin seo hizmeti fiyatlarımız ile ilgili, genel ön bilgilendirmeye sahip olmaları amacıyla düzenlenmiştir. Aksi tarafımızca belirtilmediği sürece, seo hizmeti standart fiyat listemiz geçerli olacaktır.