Sınırsız Kelimeli SEO Paketi – 1.sayfa SEO Hizmeti

Unlimited Words SEO Servives

Sınırsız kelime bazlı seo paketlerinde, en ekonomik seo paketi SEO-0 paketidir. Sabit Maliyetli SEO Hizmeti, aylık sabit maliyetli seo hizmeti paketimizi ifade etmektedir. SEO-0 paketi olarak tanımladığımız bu pakette kelime sınırlaması bulunmamaktadır. Web sitenizin tüm içeriği esas alınarak genel bir çalışma yapılmaktadır. Hedeflenen kelimeler 1.sayfa olduktan sonra ayrıca başarı primi ödemesi yapılmamaktadır. Aylık Hizmet Bedeli haricinde ödeme yapılmamaktadır.

SEO-1 , SEO-2 paketleri aylık hizmet bedeli alınan ve hedeflenen kelimeler 1.sayfa olduktan sonra bir kez başarı primi alınan paketlerdir. Başarı Primi Destekli bu seo paketlerinde, aylık hizmet bedelleri SEO-0 paketine nazaran daha az maliyetlidir. SEO-0 paketinde kelime sınırlaması bulunmamasına rağmen, SEO-1 ve SEO-2 paketlerinde ise, hedeflenen kelimeler karşılıklı belirlenmekte ve sadece bu kelime grupları için çalışma yapılmaktadır.

SE0-0 Sabit Maliyetli SEO paketi en az bir ay alınabilmekte, bir ay sonra tek taraflı fesih hakkı kullanarak, seo hizmeti iptal edilebilmektedir. Ancak başarı primi esaslı seo paketlerinde alım süresi en az 3 aydır. Çünkü gerekli çalışmaların tamamlanması ve ilgili kelimelerin 1.sayfaya gelmesi belli bir zaman almaktadır. Bu nedenle belli bir çalışma süresi belirlenmiştir.

SEO-0 Sabit Maliyetli Seo paketinde ödemeler sabittir ve aylık olarak değişmemektedir. Başarı Primi Esaslı seo paketlerinde kelimeler farklı zamanlarda birinci sayfa olacağından aylık ödemeleriniz aylara göre farklılık arz edebilir. Başarı primleri ilgili kelimeler 1.sayfa olduktan sonra sadece bir kez ödenmektedir. SEO-1 ve SEO-2 paketlerinde, başarı primleri ödendikten sonra, aylık hizmet bedelleri daha düşüktür.

SEO-3 paketi, aylık hizmet bedeli ödenmeyen seo paketidir. SEO-3 paketi arama yoğunluğu yüksek olmayan, tek kelimeli ve birkaç kelimeli seo çalışmaları için idealdir. Ancak kelime sayısı çok olan web siteleri için SEO-0 paketi daha ekonomik olacaktır. Örnek e-ticaret siteleri için çünkü yüzlerce ürün ve kategori bulunmaktadır.

Sabit Maliyetli Aylık Hizmet Bedeli olan ve aylık hizmet bedeli olmayan seo paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.